Continiuum in North Beach Floor Plans
| Line | Beds | Baths | Sqft(int) | Sqft(ext) | Sqft total | Download |
| 3301 LINE - Floorplan | 3 | 3.5 | 3,030 | 1216 | 4,246 | |
| 3302 LINE - Floorplan | 2 | 2.5 | 3,030 | 1216 | 4,246 | |
| 3303 LINE - Floorplan | 2 | 2.5 | 1,903 | 547 | 2,450 | |
| . 3403 -3503 LINE - Floorplan | 2 | 2.5 | 1,903 | 547 | 2,450 | |
| PH1 LINE - Floorplan | 4 | 4.5 | 7,106 | 2,343 | 9,449 | |
| PH2 LINE - Floorplan | 5 | 5.5 | 6,963 | 2,406 | 9,369 |